X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
26 بهمن 1388 ساعت 12:10 ق.ظ

شما می توانید کلیه خدمات  دانشمندکیت را به صورت آنلاین و با پرداخت اینترنتی با امنیت بالا خریداری نمائید

برای خرید اینترنتی از طریق کارت بانکی شما-عضو شتاب-  به جز رمز عادی کارت خود نیاز به رمز دوم دارید.شما خود از طریق روش زیر و با مراجعه به یکی از دستگاههای ATM بانک خود، میتوانید  رمز را به طور شبانه روزی دریافت کرده و کارت خود را برای خرید اینترنتی مجهز سازید.

در حال حاضر ( 20/8/86 ) بانکهای زیر امکان خرید اینترنتی از طریق انواع دروازه های خرید را دارند:
بانک ملت - بانک ملی - بانک کشاورزی - بانک اقتصاد نوین - بانک صنعت و معدن - بانک توسعه صادرات - بانک سامان - بانک پارسیان
لازم به ذکر است خرید اینترنتی توسط این کارتها وابستگی  به بانک دروازه خرید (سامان، پارسیان و ....) ندارد. و کلیه کارتهای بانکی ذکر شده مانند هم عمل خواهند نمود.

در زیر روش کار برای اخذ رمز دوم (cvv2) توضیح داده شده است  :

راهنمای نحوه اخذ رمز اینترنتی و CVV2

جهت استفاده از خدمات پرداخت اینترنتی بوسیله کارتهای صادره بانکی ( عابر بانک، کارت اعتباری، کارت هوشمند ، بن کارت  ، کارت هدیه   ) نیازمند دسترسی به رمز اینترنتی و پارامتر CVV2 کارت خود می باشید . در این راستا امکانات لازم جهت اخذ موارد یادشده از طریق پایانه های خودپرداز بانک خود  در سراسر کشور فراهم شده است .شما می توانید با مراجعه به هر یک از پایانه های خودپرداز بانک خود به روش ذیل اقدام نموده و رمز اینترنتی و پارامتر CVV2 کارت خود را دریافت نمایید .- پس از ورود کارت خود در پایانه های خودپرداز بانک  و وارد نمودن رمز کارت نسبت به انتخاب گزینه تغییر رمز اقدام فرمائید .- گزینه تغییر رمز اینترنتی را انتخاب نمایید .- رمزاینترنتی موردنظر خود را حداقل در چهاررقم وارد و مجدداً طبق فرمان سیستم ، رمز را تکرار نمایید.- پس از انجام موفقیت آمیز عملیات ، رمز اینترنتی شما فعال شده و پارامتر CVV2 به همراه تاریخ انقضاء کارت ، بر روی رسید ارائه شده ، چاپ و تحویل می گردد.توجه: در حفظ و نگهداری رمز اینترنتی خود نهایت دقت را مبذول فرمایید .

CVV2 چیست ؟شماره شناسایی دوم مشتری می باشد که دارای سه رقم بوده و بر رو و یا پشت کارت های صادره بانک ها  نیز چاپ می شود.

 

رمز اینترنتی کارت شتاب  چیست؟رمز دوم کارت می باشد که صرفاً برای عملیات خرید ویا پرداخت اینترنتی کاربرد دارد.


 مزایای خرید اینترنتی از طریق کارت های شتاب :

- خرید اینترنتی از فروشگاه های معتبر
- انواع خرید محصولات نرم افزار از فروشگاه های اینترنتی نرم افزار
-پرداخت قبوض بصورت کاملا آنلاین در وب سایت بانکهای کشور عضو طرح شتاب 
-جلوگیری از رفت و آمد های غیر ضروری به بانک ها یا جهت پرداخت به دریافت کننده وجه 
-پرداخت اجاره بهای ماهانه سرور های اختصاصی و املاک بصورت آنلاین 
-سهولت در سرعت و دقت پرداخت آنلاین 
-انجام موارد فنی مشتریانی که پرداخت سرویس آنها بصورت آنلاین انجام میشود
و صدها مزایای دیگر در پرداخت های اینترنتی

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo
>